24 Eylül 2022 Cumartesi


20:25   ERDOĞAN: "HANİ YA HER TARAF, EKONOMİDE ÇÖKMÜŞTÜ, BATMIŞTI… BEN ŞİMDİ HELİKOPTERDEN O YOLLARI GÖRDÜM. ARAÇLAR, OTOMOBİLLER, OTOBÜSLER, TIRLAR, KAMYONLAR… YOLLAR TIKLIM TIKLIM DOLU. BU EKONOMİK CANLILIĞI GÖSTERİYOR"   19:39   KILIÇDAROĞLU, CHP MİLLETVEKİLLERİNİN EŞLERİ İLE ÇAY SOHBETİNE KATILDI   18:56   EMEK VE ÖZGÜRLÜK İTTİFAKI KURULDU: "HAYAL EDELİM; O KAÇAK SARAYI UTANÇ MÜZESİ YAPMIŞIZ... BİR DİKTATÖRÜ NASIL DEVİRDİĞİMİZİ ÇOCUKLARIMIZA ANLATIYORUZ"   18:52   EĞİTİM SEN GENEL SEKRETERİ İKRAM ATABAY: “EĞİTİM BİLEŞENLERİ ARASINDA BİR HİYERARŞİ OLUŞTURACAK VE BU HİYERARŞİYİ BİR SINAV ÜZERİNDE ŞEKİLLENDİRECEK BİR YASAYA KARŞIYIZ”   18:44   ELAZIĞLI ÜZÜM ÜRETİCİLERİ: "BİZE 14 LİRA FİYAT VERİYORLAR BU İŞ ÇIĞIRINDAN ÇIKTI, 14 LİRA BİZİ KURTARMAZ"    18:34   BURDUR TİCARET BORSASI BAŞKANI GÜNDÜZALP: “ÜRETİCİYİ ÜRETİMDE TUTAMIYORUZ. ULUSAL SÜT KONSEYİ`NİN BİR İŞLEVİ KALMADI, SADECE ADI VAR”   15:28   ENGİN ALTAY: “ERDOĞAN`A BAKTIĞIMDA DEV BİR HOLDİNG BAŞKANI GÖRÜYORUM. EKONOMİK BÜTÜN MEKANİZMALAR ERDOĞAN`DA”   14:28   ARTVİN`DE, BELEDİYE ŞİRKETİ İŞÇİLERİ, İKTİDARDAN KADRO HAKLARINI TALEP ETTİ: “AYRIMCILIK SON BULSUN, HAKLARIMIZ VERİLSİN. KISMİ DÜZENLEMELERDE BELEDİYE İŞÇİSİNİN ADI BİLE GEÇMİYOR”   14:15   SAVDES-SEN GENEL BAŞKANI TUNCAY CENGİZ: “MEMURLAR HAYATLARINI DEVAM ETTİREBİLECEK EKONOMİK ŞARTLARDAN ÇOK UZAKTALAR”   14:11   MARMARİS HALKI SİNPAŞ`IN ÇED TOPLANTISINI PROTESTO ETTİ, TOPLANTI YAPILAMADI: “MİLLİ PARKIMIZI SİNPAŞ`A VERMEYECEĞİZ”   14:11   MARMARİS HALKI SİNPAŞ`IN ÇED TOPLANTISINI PROTESTO ETTİ, TOPLANTI YAPILAMADI: “MİLLİ PARKIMIZI SİNPAŞ`A VERMEYECEĞİZ”   13:27   ÖMER FETHİ GÜRER: “ŞEKERDEKİ ARTIŞ ŞEKER PANCARINDAKİ FİYAT ARTIŞINA DÖNÜŞMEDİ. ÇİFTÇİ MUTSUZ”   13:22   İRAN`DA `MAHSA AMİNİ` PROTESTOLARI DEVAM EDİYOR. İRAN UZMANI HANDE ORHON ÖZDAĞ: "REJİM, MEŞRUİYETİNİ GİDEREK YİTİRİYOR"   13:22   İRAN`DA `MAHSA AMİNİ` PROTESTOLARI DEVAM EDİYOR. İRAN UZMANI HANDE ORHON ÖZDAĞ: "REJİM, MEŞRUİYETİNİ GİDEREK YİTİRİYOR"   12:47   ANKARA KIZILAY`DA BİR KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA TEK KİŞİLİK ODA FİYATI, YILLIK 49 BİN 750 BİN LİRA… ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ ZUHAL AYVA: “ÖZEL YURTLARA VEYA TARİKAT YURTLARINA MAHKÛM EDİLİYORUZ”   12:30   KILIÇDAROĞLU İZMİR`DE, AKPM MİLLETVEKİLLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ… SELİN SAYEK BÖKE: ‘BU BULUŞMA, KILIÇDAROĞLU`NUN ‘DÜNYANIN BÜTÜN DEMOKRATLARI BİRLEŞİN` ÇAĞRISININ YANKI BULDUĞUNU GÖSTERİYOR`   11:47   VAHAP SEÇER, AHBİB`İN ‘2021 YILI İHRACATIN YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ`NE KATILDI   11:37   UTKU ÇAKIRÖZER, KATAR SAVAŞ UÇAKLARININ TÜRKİYE`DE KONUŞLANMASINI SAĞLAYAN ANLAŞMAYI DEĞERLENDİRDİ: "TÜRKİYE`Yİ RİSKE SOKACAK"   11:17   KILIÇDAROĞLU: “DÜNYAMIZA YENİDEN RENK GELİYOR; O KALELERİ YIKAMAZLAR, İYİLEŞECEĞİZ DOSTLAR”   11:15   ÇİĞ SÜT DESTEĞİNE İLİŞKİN BAŞVURU ESASLARI YENİDEN DÜZENLENDİ  
 
     
   

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ`NE AİT MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPAN ELBİSTANLI YURTTAŞ: “DAHA TÖVBELER TÖVBESİ, REİSİN DEDİĞİ YERDEN VALLA ALMAM, BİLLAHİ ALMAM”


Kahramanmaraş`ın Elbistan ilçesinde Tarım Kredi Kooperatifleri`ne ait marketten iki paket un alan bir yurttaş, unun koktuğunu ve topak topak olduğunu söyleyerek, “Kooperatif malıymış. Bu un. Bu da takoz, arabanın arkasına bırakacağım kaçmasın diye. Takoz olarak aldım. Bunu götürüp iade edeceğim. Fişim de burada. İade edeceğim. Fakat daha tövbeler tövbesi, reisin dediği yerden valla almam, billahi almam” dedi.

 

Tarih : 17 Ağustos 2022 Çarşamba 17:26   Okunma : 209

Kahramanmaraş`ın Elbistan ilçesinde Tarım Kredi Kooperatifleri`ne ait marketten iki paket un alan bir yurttaş, unun koktuğunu ve topak topak olduğunu söyleyerek, “Kooperatif malıymış. Bu un. Bu da takoz, arabanın arkasına bırakacağım kaçmasın diye. Takoz olarak aldım. Bunu götürüp iade edeceğim. Fişim de burada. İade edeceğim. Fakat daha tövbeler tövbesi, reisin dediği yerden valla almam, billahi almam” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Tarık Kredi Kooperatifleri`nin indirimli satışlara başladığı marketinden alışveriş yapan Elbistanlı bir yurttaşın sitem ettiği görüntüleri, “Elbistanlı hemşerim Mustafa Bey, Erdoğan`ın önerisine uymuş ve Tarım Kredi Kooperatifi marketinden alışveriş yapmış. Ne mi olmuş? İzleyin görün. ‘Güleriz ağlanacak halimize` dedirtecek bir video” diyerek sosyal medya hesabında paylaştı.

Videoda Elbistanlı yurttaş, marketten aldığı iki paket undan birini açarak unun topak topak olduğunu gösterdi. Yurttaş, içindeki unun sertleştiği anlaşılan diğer paket için ise “Bu da takoz” dedi. Elbistanlı yurttaş, “Hiç yapmadığım bir şey yaptım. Tarım ve Kredi Kooperatifi`nden gittim, ucuz diye, hani reisim diyorsun ya ‘şu kadar ucuz, şöyle ucuz`, evet reisim, ben de gittim, alalım dedik” dedi.

Marketten aldığı unu gösteren yurttaş, “Bakın, una bakın. Bu, adamı zehirler ya. Allah`tan korkar bunu adam sattırmaya. Denetim yok mu? Ben, tek adam rejimine işte bundan karşıyım. Denetimi olsa, kooperatif işi, denetlenirdi ve bunu bize kimse yediremezdi. Evvelde Tariş denilince ‘belli bir marka, kooperatif malı` diye evimize alır, rahatlıkla kullanırdık” diye konuştu.

Yurttaş, aldığı üründen memnun olmadığını ifade ederek, “Bakın, kooperatif malıymış. Bu un. Şu da takoz. Bu da takoz, arabanın arkasına bırakacağım kaçmasın diye. Takoz olarak aldım. Bunu götürüp iade edeceğim. Fişim de burada. İade edeceğim. Fakat daha tövbeler tövbesi, reisin dediği yerden valla almam, billahi almam” dedi.

Aldığı unun 52,50 TL olduğunu söyleyen yurttaş, “En güzel, en kaliteli un da 55 TL. Ettik, reisime uydum. Özür diliyorum. Hodri meydan reisim. Şikayettir. Araştırtır, denetlettir. Hani başka marketleri denetlettiriyorsun ya burası neden denetlenmiyor? Hadi buyur” diye sitem etti.


Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 


 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 

 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
altioksiyaset.com © Copyright 2017-2022 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA